Fiberoptiska kablar möjliggör tillförlitlig och blixtsnabb överföring av stora datamängder. Dessa fiberkablar transporterar data med hjälp av laserljus nästan lika snabbt som ljus över nätverket. Att skicka filer via fiberoptiska kablar är lika snabbt som att ta emot dem. Även över längre avstånd.

Planerar du att köpa fiberoptiska kablar? Hos Dustin hittar du ett brett sortiment av optiska fiberkablar, från singlemode till multimode och från LC/UPC till SC/APC. Beställ optiska fiberkablar till ditt företags fiberoptiska nätverk och upplev fördelarna.

Filter

kr
kr
Pro Optix Patch-kabel

Pro Optix

Patch-kabel

Artikelnr. 5011126471 Tillv. art. nr. OS2-LC-SC-2M-P
    78 kvar
    489 kr
    Pro Optix - Patch-kabel

    Pro Optix

    - Patch-kabel

    Artikelnr. 5011319968 Tillv. art. nr. OS2-SPX-LC-SC/APC-2M-P
      3-4 dagar
      179 kr
      Pro Optix Patch-kabel

      Pro Optix

      Patch-kabel

      Artikelnr. 5011126520 Tillv. art. nr. OS1-SPX-LC-SC-5M-P
        Beställningsvara
        199 kr
        Pro Optix Patch-kabel

        Pro Optix

        Patch-kabel

        Artikelnr. 5011126536 Tillv. art. nr. OS1-SPX-SC-SC/APC-1M-P
          Beställningsvara
          389 kr
          Pro Optix Patch-kabel

          Pro Optix

          Patch-kabel

          Artikelnr. 5011126543 Tillv. art. nr. OM1-SC-SC-1M-P
            Beställningsvara
            349 kr
            Pro Optix Patch-kabel

            Pro Optix

            Patch-kabel

            Artikelnr. 5011126618 Tillv. art. nr. OM4-LC-LC-3M-P
              3-4 dagar
              559 kr
              Pro Optix Patch-kabel

              Pro Optix

              Patch-kabel

              Artikelnr. 5011126467 Tillv. art. nr. OS2-SC-SC-5M-P
                4 kvar
                569 kr
                Pro Optix - Direktkopplingskabel

                Pro Optix

                - Direktkopplingskabel

                Artikelnr. 5011305625 Tillv. art. nr. SFP-H10G-AOC10M-P
                  3-4 dagar
                  1 495 kr
                  Pro Optix - 10GBase-AOC direct attach cable

                  Pro Optix

                  - 10GBase-AOC direct attach cable

                  Artikelnr. 5011305624 Tillv. art. nr. SFP-H10G-AOC15M-P
                    Beställningsvara
                    1 395 kr
                    Pro Optix Patch-kabel

                    Pro Optix

                    Patch-kabel

                    Artikelnr. 5011126464 Tillv. art. nr. OS2-SC-SC-1M-P
                      10 kvar
                      409 kr
                      Pro Optix Patch-kabel

                      Pro Optix

                      Patch-kabel

                      Artikelnr. 5011126476 Tillv. art. nr. OS2-LC-LC-1M-P
                        25 kvar
                        449 kr
                        Pro Optix Patch-kabel

                        Pro Optix

                        Patch-kabel

                        Artikelnr. 5011126616 Tillv. art. nr. OM4-LC-LC-1M-P
                          3-4 dagar
                          459 kr
                          Pro Optix Patch-kabel

                          Pro Optix

                          Patch-kabel

                          Artikelnr. 5011126472 Tillv. art. nr. OS2-LC-SC-3M-P
                            3-4 dagar
                            519 kr
                            Pro Optix Patch-kabel

                            Pro Optix

                            Patch-kabel

                            Artikelnr. 5011126470 Tillv. art. nr. OS2-LC-SC-1M-P
                              46 kvar
                              449 kr
                              Pro Optix Patch-kabel

                              Pro Optix

                              Patch-kabel

                              Artikelnr. 5011126486 Tillv. art. nr. OS2-LC-SC/APC-5M-P
                                3-4 dagar
                                609 kr
                                Pro Optix Patch-kabel

                                Pro Optix

                                Patch-kabel

                                Artikelnr. 5011126478 Tillv. art. nr. OS2-LC-LC-3M-P
                                  31 kvar
                                  519 kr
                                  Pro Optix Patch-kabel

                                  Pro Optix

                                  Patch-kabel

                                  Artikelnr. 5011126438 Tillv. art. nr. OS1-SC-SC-1M-P
                                    Beställningsvara
                                    449 kr
                                    Pro Optix Patch-kabel

                                    Pro Optix

                                    Patch-kabel

                                    Artikelnr. 5011126465 Tillv. art. nr. OS2-SC-SC-2M-P
                                      3-4 dagar
                                      469 kr

                                      Visar 18 av 47 produkter