Fiberoptiska kablar

Filter

m
m
kr
kr
Direktronik Fiberoptisk kabel SC/UPC SC/UPC OS2 3m
Artikelnr. 5010674263 Tillv. art. nr. 117-0424
  • Höger kontakttyp SC/UPC
  • Vänster kontakttyp SC/UPC
  • Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs OS2
16 kvar
169 kr
Direktronik LC-LC Multimode Duplex Teal 30m LC/UPC LC/UPC OM3 30m
Artikelnr. 5011119277 Tillv. art. nr. 117-1324
  • Höger kontakttyp LC/UPC
  • Vänster kontakttyp LC/UPC
  • Standarder som följs OM3
  • Längd 30 m
7 kvar
809 kr
Direktronik Villa patch SC/APC to SC/APC SM 9/125 Simplex Yd 4,0mm 2m
Artikelnr. 5011191400 Tillv. art. nr. 117-2352
  • Längd 2 m
14 kvar
269 kr
Direktronik MPO To MPO Multimode OM4 Type B Purple 1M MPO MPO OM4 1m
Artikelnr. 5011261844 Tillv. art. nr. 117-1020
  • Höger kontakttyp MPO
  • Vänster kontakttyp MPO
  • Standarder som följs OM4
  • Längd 1 m
1 kvar
1 259 kr

Visar 4 av 4 produkter