Oavsett om du behöver ansluta och koppla in hittar du det här på Dustin. Vi har nätverkskablar, bildskärmskablar, ljudkablar och mycket annat. Vårt breda sortiment täcker alla dina behov.

För att organisera och undvika sladdtrassel hittar du även i den här produkter som kabeldiken och kanaler – perfekt för skrivbordet, serverrummet och andra miljöer.

Tveka inte att kontakta oss om du behöver hjälp att navigera utbudet eller har frågor om en specifik modell.

Filter

kr
kr
m
m
Deltaco Flat Patch-kabel Cat6 3m Vit

Deltaco

Flat Patch-kabel Cat6 3m Vit

Artikelnr. 5010798433 Tillv. art. nr. TP-63V-FL
  • Anslutning 1 RJ-45
  • Anslutning 2 RJ-45
  • Kabel standard Cat6
  • Kabelskärmen U/UTP (UTP)
86 kvar
185 kr
Deltaco USB3-120S 2m USB A USB B Svart

Deltaco

USB3-120S 2m USB A USB B Svart

Artikelnr. 5010822688 Tillv. art. nr. USB3-120S
  • Kabellängd 2 m
  • Anslutning 1 USB A
  • Anslutning 2 USB B
  • Produktens färg Svart
36 kvar
179 kr
Deltaco - Nätverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

Deltaco

- Nätverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

Artikelnr. 5011247453 Tillv. art. nr. LCSC-85
  • Anslutning 1 LC
  • Anslutning 2 SC
  • Typ av fiberoptik OS1/OS2
  • Kärndiameter 9 µm
11 kvar
169 kr
Deltaco Prime Aktiv HDMI 20m HDMI HDMI Svart

Deltaco

Prime Aktiv HDMI 20m HDMI HDMI Svart

Artikelnr. 5011132163 Tillv. art. nr. HDMI-3200
  • Kabellängd 20 m
  • Anslutning 1 HDMI
  • Anslutning 2 HDMI
  • Produktens färg Svart
18 kvar
1 269 kr
Deltaco USB3-1008 15m USB A USB A Svart

Deltaco

USB3-1008 15m USB A USB A Svart

Artikelnr. 5010945431 Tillv. art. nr. USB3-1008
  • Kabellängd 15 m
  • Anslutning 1 USB A
  • Anslutning 2 USB A
  • Produktens färg Svart
6 kvar
869 kr
Deltaco Nätadapter 12V/3A 36W

Deltaco

Nätadapter 12V/3A 36W

Artikelnr. 5011311904 Tillv. art. nr. PS12-30B
  • Uteffekt 36 W
28 kvar
395 kr
Deltaco - Patch-kabel Cat6a 0.3m Svart

Deltaco

- Patch-kabel Cat6a 0.3m Svart

Artikelnr. 5011286568 Tillv. art. nr. UUTP-2007
  • Anslutning 1 RJ-45
  • Anslutning 2 RJ-45
  • Kabel standard Cat6a
  • Kabelskärmen U/UTP (UTP)
56 kvar
65 kr
Deltaco Strömkabel 3m CEE7/7 IEC C19 Svart

Deltaco

Strömkabel 3m CEE7/7 IEC C19 Svart

Artikelnr. 5010638300 Tillv. art. nr. DEL-110T
  • Kabellängd 3 m
  • Anslutning 1 CEE7/7
  • Anslutning 2 IEC C19
  • Produktens färg Svart
4 kvar
239 kr
Deltaco HDMI - HDMI HIGH SPEED W/ ETHERNET ACTIVE 25m HDMI HDMI Svart

Deltaco

HDMI - HDMI HIGH SPEED W/ ETHERNET ACTIVE 25m HDMI HDMI Svart

Artikelnr. 5010622730 Tillv. art. nr. HDMI-1250
  • Kabellängd 25 m
  • Anslutning 1 HDMI
  • Anslutning 2 HDMI
  • Produktens färg Svart
2 kvar
1 739 kr
Deltaco USB-C 3.1 To USB-A adapter OTG 10 cm - Space Grey 0.11m USB C USB A Svart

Deltaco

USB-C 3.1 To USB-A adapter OTG 10 cm - Space Grey 0.11m USB C USB A Svart

Artikelnr. 5011062928 Tillv. art. nr. USBC-1279
  • Kabellängd 0.11 m
  • Anslutning 1 USB C
  • Anslutning 2 USB A
  • Produktens färg Svart
58 kvar
189 kr
Deltaco Patch-kabel Cat6 0.5m Vit

Deltaco

Patch-kabel Cat6 0.5m Vit

Artikelnr. 5010094518 Tillv. art. nr. STP-60V
  • Anslutning 1 RJ-45
  • Anslutning 2 RJ-45
  • Kabel standard Cat6
  • Kabellängd 0.5 m
40 kvar
149 kr
Deltaco USB2-Ex15m 15m USB A USB A Svart

Deltaco

USB2-Ex15m 15m USB A USB A Svart

Artikelnr. 5010794683 Tillv. art. nr. USB2-EX15M
  • Kabellängd 15 m
  • Anslutning 1 USB A
  • Anslutning 2 USB A
  • Produktens färg Svart
7 kvar
449 kr
Deltaco USB-C kabel 100W certifierad 1m USB C USB C Svart

Deltaco

USB-C kabel 100W certifierad 1m USB C USB C Svart

Artikelnr. 5011254707 Tillv. art. nr. USBC-1402
  • Kabellängd 1 m
  • Anslutning 1 USB C
  • Anslutning 2 USB C
  • Produktens färg Svart
52 kvar
249 kr
Deltaco USB3-1002 5m USB A USB A Svart

Deltaco

USB3-1002 5m USB A USB A Svart

Artikelnr. 5010778379 Tillv. art. nr. USB3-1002
  • Kabellängd 5 m
  • Anslutning 1 USB A
  • Anslutning 2 USB A
  • Produktens färg Svart
5 kvar
409 kr
Deltaco USBC-1016 2m USB C USB B Svart

Deltaco

USBC-1016 2m USB C USB B Svart

Artikelnr. 5010893729 Tillv. art. nr. USBC-1016
  • Kabellängd 2 m
  • Anslutning 1 USB C
  • Anslutning 2 USB B
  • Produktens färg Svart
7 kvar
149 kr
Deltaco USB-kabel 1m USB C USB B Svart

Deltaco

USB-kabel 1m USB C USB B Svart

Artikelnr. 5010893728 Tillv. art. nr. USBC-1014
  • Kabellängd 1 m
  • Anslutning 1 USB C
  • Anslutning 2 USB B
  • Produktens färg Svart
6 kvar
109 kr
Deltaco USB3-020S 2m USB A Micro-USB B Svart

Deltaco

USB3-020S 2m USB A Micro-USB B Svart

Artikelnr. 5010841872 Tillv. art. nr. USB3-020S
  • Kabellängd 2 m
  • Anslutning 1 USB A
  • Anslutning 2 Micro-USB B
  • Produktens färg Svart
17 kvar
115 kr
Deltaco Prime USB-Ex10m 10m USB A USB B Svart

Deltaco

Prime USB-Ex10m 10m USB A USB B Svart

Artikelnr. 5010821410 Tillv. art. nr. USB-EX10M
  • Kabellängd 10 m
  • Anslutning 1 USB A
  • Anslutning 2 USB B
  • Produktens färg Svart
15 kvar
389 kr

Visar 18 av 99 produkter