Bildskärmar & datortillbehör

Letar du efter ny datorutrustning? Oavsett om du behöver ett nytt tangentbord, headset eller en ny datorskärm, så har vi alla datortillbehören du behöver.

Vi erbjuder även all kringutrustning för din dator från kända varumärken som HP, Dell, Samsung, Jabra. Bland gamingtillbehör hittar du varumärken som MSI, Razer, Xtrfy och många fler.

Filter

m
m
kr
kr
Deltaco Flat Patch-kabel Cat6 3m Vit

Deltaco

Flat Patch-kabel Cat6 3m Vit

Artikelnr. 5010798433 Tillv. art. nr. TP-63V-FL
  • Anslutning 1 RJ-45
  • Anslutning 2 RJ-45
  • Kabel standard Cat6
  • Kabelskärmen U/UTP (UTP)
48 kvar
185 kr
Deltaco USB3-120S 2m USB A USB B Svart

Deltaco

USB3-120S 2m USB A USB B Svart

Artikelnr. 5010822688 Tillv. art. nr. USB3-120S
  • Kabellängd 2 m
  • Anslutning 1 USB A
  • Anslutning 2 USB B
  • Produktens färg Svart
42 kvar
179 kr
Deltaco Prime Aktiv HDMI 20m HDMI Typ A (standard) HDMI Typ A (standard) Svart

Deltaco

Prime Aktiv HDMI 20m HDMI Typ A (standard) HDMI Typ A (standard) Svart

Artikelnr. 5011132163 Tillv. art. nr. HDMI-3200
  • Kabellängd 20 m
  • Anslutning 1 HDMI Typ A (standard)
  • Anslutning 2 HDMI Typ A (standard)
  • Produktens färg Svart
27 kvar
1 269 kr
Deltaco Nätadapter 12V/3A 36W

Deltaco

Nätadapter 12V/3A 36W

Artikelnr. 5011311904 Tillv. art. nr. PS12-30B
  • Uteffekt 36 W
6 kvar
395 kr
Deltaco TB-5 Nordic

Deltaco

TB-5 Nordic

Artikelnr. 5010051685 Tillv. art. nr. TB-5V
  • Gränssnitt USB
  • Tangentteknik Membrantangentbrytare
  • Tangentbordets formfaktor Mini
  • Bakgrundsbelysning Nej
26 kvar
449 kr
Deltaco - Nätverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

Deltaco

- Nätverkskabel 5m LC SC OS1/OS2

Artikelnr. 5011247453 Tillv. art. nr. LCSC-85
  • Anslutning 1 LC
  • Anslutning 2 SC
  • Typ av fiberoptik OS1/OS2
  • Kärndiameter 9 µm
11 kvar
169 kr
Deltaco TB-106U

Deltaco

TB-106U

Artikelnr. 5010076392 Tillv. art. nr. TB-106U
    3 kvar
    829 kr
    Deltaco TB-630 Mini Nordic

    Deltaco

    TB-630 Mini Nordic

    Artikelnr. 5010857845 Tillv. art. nr. TB-630
    • Gränssnitt Bluetooth
    • Tangentbordets formfaktor Mini
    • Bakgrundsbelysning Ja
    • Tangentbordsspråk Nordic
    4 kvar
    447 kr
    Deltaco Strömkabel 3m CEE7/7 IEC C19 Svart

    Deltaco

    Strömkabel 3m CEE7/7 IEC C19 Svart

    Artikelnr. 5010638300 Tillv. art. nr. DEL-110T
    • Kabellängd 3 m
    • Anslutning 1 CEE7/7
    • Anslutning 2 IEC C19
    • Produktens färg Svart
    8 kvar
    239 kr
    Deltaco HDMI - HDMI HIGH SPEED W/ ETHERNET ACTIVE 25m HDMI Typ A (standard) HDMI Typ A (standard) Svart

    Deltaco

    HDMI - HDMI HIGH SPEED W/ ETHERNET ACTIVE 25m HDMI Typ A (standard) HDMI Typ A (standard) Svart

    Artikelnr. 5010622730 Tillv. art. nr. HDMI-1250
    • Kabellängd 25 m
    • Anslutning 1 HDMI Typ A (standard)
    • Anslutning 2 HDMI Typ A (standard)
    • Produktens färg Svart
    4 kvar
    1 739 kr
    Deltaco USB3-1008 15m USB A USB A Svart

    Deltaco

    USB3-1008 15m USB A USB A Svart

    Artikelnr. 5010945431 Tillv. art. nr. USB3-1008
    • Kabellängd 15 m
    • Anslutning 1 USB A
    • Anslutning 2 USB A
    • Produktens färg Svart
    7 kvar
    869 kr
    Deltaco USB-C 3.1 To USB-A adapter OTG 10 cm - Space Grey 0.11m USB C USB A Svart

    Deltaco

    USB-C 3.1 To USB-A adapter OTG 10 cm - Space Grey 0.11m USB C USB A Svart

    Artikelnr. 5011062928 Tillv. art. nr. USBC-1279
    • Kabellängd 0.11 m
    • Anslutning 1 USB C
    • Anslutning 2 USB A
    • Produktens färg Svart
    79 kvar
    189 kr
    Deltaco USB2-Ex15m 15m USB A USB A Svart

    Deltaco

    USB2-Ex15m 15m USB A USB A Svart

    Artikelnr. 5010794683 Tillv. art. nr. USB2-EX15M
    • Kabellängd 15 m
    • Anslutning 1 USB A
    • Anslutning 2 USB A
    • Produktens färg Svart
    6 kvar
    449 kr
    Deltaco Nätadapter 12/1A

    Deltaco

    Nätadapter 12/1A

    Artikelnr. 5011311912 Tillv. art. nr. PS12-10B
      11 kvar
      195 kr
      Deltaco USB-C kabel 100W certifierad 1m USB C USB C Svart

      Deltaco

      USB-C kabel 100W certifierad 1m USB C USB C Svart

      Artikelnr. 5011254707 Tillv. art. nr. USBC-1402
      • Kabellängd 1 m
      • Anslutning 1 USB C
      • Anslutning 2 USB C
      • Produktens färg Svart
      34 kvar
      249 kr
      Deltaco TB-5DSU

      Deltaco

      TB-5DSU

      Artikelnr. 5010088941 Tillv. art. nr. TB-5DSU
        6 kvar
        831 kr
        Deltaco Prime USB-Ex10m 10m USB A USB B Svart

        Deltaco

        Prime USB-Ex10m 10m USB A USB B Svart

        Artikelnr. 5010821410 Tillv. art. nr. USB-EX10M
        • Kabellängd 10 m
        • Anslutning 1 USB A
        • Anslutning 2 USB B
        • Produktens färg Svart
        8 kvar
        389 kr
        Deltaco USB3-020S 2m USB A Micro-USB B Svart

        Deltaco

        USB3-020S 2m USB A Micro-USB B Svart

        Artikelnr. 5010841872 Tillv. art. nr. USB3-020S
        • Kabellängd 2 m
        • Anslutning 1 USB A
        • Anslutning 2 Micro-USB B
        • Produktens färg Svart
        20 kvar
        115 kr

        Visar 18 av 113 produkter