Mediakonverterare

Filter

kr
kr
TP-Link MC220L
TP-LinkMC220L
Artikelnr. 5010968225 Tillv. art. nr. MC220L
    +100 kvar
    294 kr
    TP-Link MC200CM
    TP-LinkMC200CM
    Artikelnr. 5011132516 Tillv. art. nr. MC200CM
      7 kvar
      435 kr
      TP-Link MC112CS Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
      Artikelnr. 5011205170 Tillv. art. nr. MC112CS
      • Produkttyp Fibermediekonverterare
      • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
      • Överföringshastighet 100 Mbps
      • Vänster kontakttyp RJ-45
      48 timmar
      499 kr
      TP-Link MC110CS Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
      Artikelnr. 5010872711 Tillv. art. nr. MC110CS
      • Produkttyp Fibermediekonverterare
      • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
      • Överföringshastighet 100 Mbps
      • Vänster kontakttyp RJ-45
      14 kvar
      499 kr
      Ubiquiti U Fiber UF-AE
      Artikelnr. 5011155354 Tillv. art. nr. UF-AE
        Beställningsvara
        445 kr
        TP-Link Paket för att förlänga nätverk via fiber 50M LC LC
        Artikelnr. 5011313600 Tillv. art. nr. 5011313600
        • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
        • Överföringshastighet 1,000 Mbps
        • Vänster kontakttyp LC
        • Höger kontakttyp LC
        Beställningsvara
        Nyhet
        2 495 kr
        Ubiquiti UFiber loco
        UbiquitiUFiber loco
        Artikelnr. 5011312480 Tillv. art. nr. UF-LOCO
          48 timmar
          995 kr
          TP-Link MC100CM
          TP-LinkMC100CM
          Artikelnr. 5011026419 Tillv. art. nr. MC100CM
            3 kvar
            545 kr
            Digitus Gigabit PoE Fibermediekonverterare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
            Artikelnr. 5011257353 Tillv. art. nr. DN-82140
            • Produkttyp Fibermediekonverterare
            • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
            • Överföringshastighet 1,000 Mbps
            • Vänster kontakttyp RJ-45
            3-4 dagar
            1 145 kr
            D-Link DMC-515SC Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
            Artikelnr. 5010042252 Tillv. art. nr. DMC-515SC/E
            • Produkttyp Fibermediekonverterare
            • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
            • Överföringshastighet 100 Mbps
            • Vänster kontakttyp RJ-45
            Beställningsvara
            1 895 kr
            Digitus GT-905A Medieomvandlare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
            Artikelnr. 5011140390 Tillv. art. nr. GT-905A
            • Produkttyp Medieomvandlare
            • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
            • Överföringshastighet 1,000 Mbps
            • Vänster kontakttyp RJ-45
            Beställningsvara
            1 995 kr
            Digitus DN-82130 Fibermediekonverterare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
            Artikelnr. 5011281649 Tillv. art. nr. DN-82130
            • Produkttyp Fibermediekonverterare
            • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
            • Överföringshastighet 1,000 Mbps
            • Vänster kontakttyp RJ-45
            2 kvar
            645 kr
            Ubiquiti F-POE G2 Fiber PoE Injector
            Artikelnr. 5011094957 Tillv. art. nr. F-POE-G2
              5 kvar
              545 kr
              TP-Link MC111CS Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
              Artikelnr. 5010642671 Tillv. art. nr. MC111CS
              • Produkttyp Fibermediekonverterare
              • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
              • Överföringshastighet 100 Mbps
              • Vänster kontakttyp RJ-45
              48 timmar
              499 kr
              Etherwan EL2315 Fibermediekonverterare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
              Artikelnr. 5011075603 Tillv. art. nr. EL2315
              • Produkttyp Fibermediekonverterare
              • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
              • Överföringshastighet 1,000 Mbps
              • Vänster kontakttyp RJ-45
              Beställningsvara
              1 595 kr
              Digitus GT-802S Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
              Artikelnr. 5011123511 Tillv. art. nr. GT-802S
              • Produkttyp Fibermediekonverterare
              • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
              • Överföringshastighet 1,000 Mbps
              • Vänster kontakttyp RJ-45
              3-4 dagar
              1 095 kr
              D-Link DMC-300SC
              Artikelnr. 5010042251 Tillv. art. nr. DMC-300SC/E
                3 kvar
                1 325 kr
                Startech Fibermediakonverterare Fibermediekonverterare RJ-45 SC-läge (multi-mode)
                Artikelnr. 5011174172 Tillv. art. nr. MCMGBSCMM055
                • Produkttyp Fibermediekonverterare
                • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet
                • Överföringshastighet 1,000 Mbps
                • Vänster kontakttyp RJ-45
                48 timmar
                1 895 kr

                Visar 18 av 67 produkter