Mediakonverterare fiber
1 kvar
1 895:-
img
D-Link DMC 515SC
Mediakonverterare för upp till 15km fiberavstånd
  • Kontakttyp vänster RJ-45
  • Kontakttyp höger SC-läge SingleMode
3 kvar
1 795:-
img
D-Link DMC 700SC
Mediakonverterare, 1000Base-T till 1000Base-SX
  • Kontakttyp vänster RJ-45
  • Kontakttyp höger SC
1 kvar
1 095:-
img
Allied Telesis AT MC102XL
Mediakonverterare Koppar till Fiber
  • Kontakttyp vänster RJ-45
  • Kontakttyp höger SC-läge MultiMode
5 kvar
1 011:-
img
D-Link DMC 300SC
Mediakonverterare 100B-TX till 100BFX
  • Kontakttyp vänster RJ-45
  • Kontakttyp höger SC-läge MultiMode
+10 kvar
4 095:-
img
D-Link DMC 810SC
Mediakonverterare RJ45 till fiber
  • Kontakttyp vänster RJ-45
  • Kontakttyp höger SC-läge SingleMode
3 kvar
1 295:-
img
Cisco Small Business MGBT1
  • Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
1 kvar