Planet GT-802S Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
Fiberkonverterare med SC singlemode-anslutning
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
1 095:-
6 kvar
Planet GT-1205A Fibermediekonverterare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
Fiberkonverterare med redundanta fiberlänkar
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
2 045:-
Planet GT-905A Medieomvandlare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
Stabil mediakonverterare med SFP-port
Produkttyp Medieomvandlare
Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
1 695:-