TP-Link MC220L Fibermediekonverterare RJ-45 SFP (mini-GBIC)
Mångsidig fiberkonverterare med SFP-anslutning
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
345:-
13 kvar
Direktronik 33-4744 Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
Smidig fiberkonverterare som också har inbyggd switch
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
795:-
6 kvar
Planet GT-802S Fibermediekonverterare RJ-45 SC enkelläge
Fiberkonverterare med SC singlemode-anslutning
Produkttyp Fibermediekonverterare
Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 1000 Mbps
Vänster kontakttyp RJ-45
1 095:-
1 kvar