Nätverkskort

Filter

kr
kr
Digitus USB-C nätverksadapter
Artikelnr. 5011222785 Tillv. art. nr. DN-3024
  • Typ Nätverksadapter
  • Anslutningsteknik Kabelansluten
  • Datalänkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
7 kvar
269 kr
Microconnect - Nätverksadapter
Artikelnr. 5011312233 Tillv. art. nr. MC-JL82576EB
  • Antal portar 2
  • Typ av portar 10/100/1000
  • Dataöverföringshastighet 1 Gbps
  • Formfaktor Instickskort
1 kvar
795 kr
Intel Ethernet Network Adapter X710-T4L
Artikelnr. 5011206301 Tillv. art. nr. X710T4LBLK
  • Antal portar 4
  • Antal portar 4
  • Typ av portar 100M/1G/2.5G/5G/10 Gigabit Ethernet
  • Dataöverföringshastighet 10 Gbps
48 timmar
7 199 kr
Nvidia ConnectX-5 EN 25GbE
Artikelnr. 5011080802 Tillv. art. nr. 900-9X5AZ-0053-0T3
  • Antal portar 2
  • Antal portar 2
  • Typ av portar 25 Gigabit SFP28
  • Dataöverföringshastighet 25 Gbps
Beställningsvara
4 695 kr
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA4
Artikelnr. 5010976285 Tillv. art. nr. X710DA4FHBLK
  • Antal portar 4
  • Antal portar 4
  • Typ av portar 10 Gigabit SFP+
  • Dataöverföringshastighet 10 Gbps
3-4 dagar
5 599 kr
Startech USB 3.0 Dual Gigabit Ethernet Adapter
Artikelnr. 5010750477 Tillv. art. nr. USB32000SPT
  • Antal portar 2
  • Typ Nätverksadapter
  • Antal portar 2
  • Anslutningsteknik Kabelansluten
2 kvar
878 kr
Intel Ethernet Server Adapter I350-T4
Artikelnr. 5010976381 Tillv. art. nr. I350T4V2BLK
  • Antal portar 4
  • Typ av portar 1000Base-T
  • Styrkrets I350
  • Formfaktor Instickskort
5 kvar
2 956 kr
Zyxel XGN100C PCIe-nätverkskort med 10Gb/s
Artikelnr. 5011249326 Tillv. art. nr. XGN100C-ZZ0101F
  • Typ av portar 10Gb Ethernet
  • Dataöverföringshastighet 10 Gbps
  • Formfaktor Instickskort
  • Ethernetstandarder Ethernet 1000Base-T, Ethernet 100Base-TX, Ethernet 10GBase-T, Ethernet 2.5GBase-T, Ethernet 5GBase-T
33 kvar
1 795 kr
Startech Gigabit Ethernet Nätverkskort med 1 port
Artikelnr. 5011203876 Tillv. art. nr. ST1000SPEXI
  • Dataöverföringshastighet 1 Gbps
  • Styrkrets I210-AT
  • Formfaktor Instickskort
  • Formfaktor Låg profil
48 timmar
645 kr
Delock Nätverkskort 4-port med PoE+
Artikelnr. 5011205317 Tillv. art. nr. 89559
  • Antal portar 4
  • Typ av portar 10/100/1000 (PoE+)
  • Dataöverföringshastighet 1 Gbps
  • Formfaktor Instickskort
Beställningsvara
3 995 kr
Digitus Dn-10136 4-Port 2.5G Rj45 Network Adapter
Artikelnr. 5011348327 Tillv. art. nr. DN-10136
  • Gränssnitt & PCIe-version PCI Express
Beställningsvara
1 195 kr
Intel BE202 WiFi 7 2230 BT No vPro
Artikelnr. 5011370012 Tillv. art. nr. BE202.NGWG.NV
  • Dataöverföringshastighet 2.4 Gbps
  • Gränssnitt & PCIe-version M.2 2230
9 kvar
Nyhet
215 kr
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card
Artikelnr. 5011200468 Tillv. art. nr. PEX1000MMSC2
  • Typ av portar 1000Base-FX
  • Dataöverföringshastighet 1 Gbps
  • Formfaktor Instickskort
  • Ethernetstandarder Ethernet 1000Base-FX
Beställningsvara
2 639 kr
Allnet 10 Gigabit Network Card PCIe x4
Artikelnr. 5011254417 Tillv. art. nr. ALL0138V2-1-10G-TX
  • Formfaktor Intern
  • Gränssnitt & PCIe-version PCI Express x4
Beställningsvara
2 495 kr
Delock USB-C LAN Adapter 2.5 Gigabit
Artikelnr. 5011204724 Tillv. art. nr. 65990
  • Typ Nätverksadapter
  • Anslutningsteknik Kabelansluten
  • Typ av portar 2.5GBase-T
  • Datalänkprotokoll 2.5 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Beställningsvara
995 kr
ASUS AX56 WiFi 6 USB Adapter
Artikelnr. 5011252283 Tillv. art. nr. 90IG06H0-MO0R00
  • Formfaktor Extern
  • Gränssnitt & PCIe-version USB
8 kvar
1 195 kr
Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2
Artikelnr. 5010976303 Tillv. art. nr. X540T2BLK
  • Antal portar 2
  • Antal portar 2
  • Typ av portar 10Gb Ethernet
  • Dataöverföringshastighet 10 Gbps
48 timmar
3 985 kr
Intel BE201 WiFi 7 2230 BT vPro
Artikelnr. 5011370025 Tillv. art. nr. BE201.NGWG
  • Dataöverföringshastighet 5.8 Gbps
  • Gränssnitt & PCIe-version M.2 2230
Beställningsvara
Nyhet
395 kr

Visar 18 av 164 produkter