Filter

kr
kr
Allied Telesis Net.Cover Premium 1 år null
Beställningsvara
795 kr
Allied Telesis Net.Cover Premium 1 år null
Beställningsvara
945 kr
Netgear Audio Video Bridging (AVB) Services license for M4250-10G2F-POE+ 1year null
2 695 kr
Allied Telesis Net.Cover Premium 1 år null
Beställningsvara
1 995 kr
Netgear Audio Video Bridging (AVB) Services license for M4250-10G2XF-POE+ 1year null
3 995 kr
Netgear Audio Video Bridging (AVB) Services license for M4250-10G2XF-POE++ 1year null
4 995 kr
Netgear Audio Video Bridging (AVB) Services license for M4250-12M2XF 1year null
3 995 kr
Netgear Audio Video Bridging (AVB) Services license for M4250-16XF 1year null
4 995 kr
Allnet Ubiquiti US-8-60W rackmonteringskit null
11 kvar
Nyhet
399 kr
Teltonika Nätverkskabel 1.5M null
15 kvar
Nyhet
49 kr
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet
  • Tillverkare Ubiquiti
  • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp RJ-45
39 kvar
215 kr
Ubiquiti U Fiber Single-Mode Gigabit Ethernet
  • Tillverkare Ubiquiti
  • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
21 kvar
345 kr
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M null
  • Tillverkare Ubiquiti
  • Produkttyp 10GBase direktkopplingskabel
  • Vänster kontakttyp SFP+
  • Höger kontakttyp SFP+
27 kvar
245 kr
Winther 3D-printat vägg/takfäste för Ubiquiti Flex Mini null
99 kr
Ubiquiti UniFi Switch Flex Utility null
11 kvar
695 kr
Direktronik Konsolkabel USB-C RJ45 1.8m null
43 kvar
179 kr
Mikrotik S+RJ10 Ethernet Fast Ethernet Gigabit Ethernet 10 Gigabit Ethernet 5 Gigabit Ethernet 2.5 Gigabit Ethernet
  • Tillverkare MikroTik
  • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet
  • Höger kontakttyp RJ-45
13 kvar
795 kr
TP-Link TL-SM311LM Gigabit Ethernet
  • Tillverkare TP-LINK
  • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
  • Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
25 kvar
295 kr
TP-Link TL-SM311LS null
  • Tillverkare TP-LINK
  • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Vänster kontakttyp LC enkelläge
17 kvar
295 kr
Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 3M null
  • Tillverkare Ubiquiti
  • Produkttyp 10GBase direktkopplingskabel
  • Vänster kontakttyp SFP+
  • Höger kontakttyp SFP+
47 kvar
395 kr
Sida 1 av 12