Tillbehör

Filter

m
m
kr
kr
Mikrotik DAC SFP/SFP+/SFP28 1M
Artikelnr. 5011233485 Tillv. art. nr. XS+DA0001
    Beställningsvara
    445 kr
    Startech Dammskydd för nätverk 100-pack
    Artikelnr. 5011208769 Tillv. art. nr. RJ45COVER
      4 kvar
      395 kr
      Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-LR) 10 Gigabit Ethernet
      Artikelnr. 5011125665 Tillv. art. nr. SFP-10G-LR-O
      • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
      • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
      • Vänster kontakttyp LC enkelläge
      • Vänster kontakttyp LC enkelläge
      6 kvar
      745 kr
      TP-Link TL-SM311LS
      Artikelnr. 5011007213 Tillv. art. nr. TL-SM311LS
      • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
      • Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
      • Vänster kontakttyp LC enkelläge
      8 kvar
      209 kr
      Ubiquiti UDC-1 UniFi 10 Gigabit SFP+ DAC Cable 1M
      Artikelnr. 5011079012 Tillv. art. nr. UDC-1
        Beräknat 2024-03-22
        345 kr
        Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-T) 10 Gigabit Ethernet
        Artikelnr. 5011125661 Tillv. art. nr. SFP-10G-T-O
        • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
        • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Vänster kontakttyp RJ-45
        • Vänster kontakttyp RJ-45
        3-4 dagar
        1 895 kr
        Cisco Mgbsx1 Gigabit Ethernet
        Artikelnr. 5010077923 Tillv. art. nr. MGBSX1
        • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
        • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
        • Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
        • Vänster kontakttyp LC
        Beställningsvara
        1 895 kr
        Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-BX-U-LR20) 10 Gigabit Ethernet
        Artikelnr. 5011125732 Tillv. art. nr. SFP-10G-BX-U-LR20-O
        • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
        • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
        • Vänster kontakttyp LC enkelläge
        • Vänster kontakttyp LC enkelläge
        3-4 dagar
        1 195 kr
        Teltonika Strömadapter 250W
        Artikelnr. 5011291401 Tillv. art. nr. PR320EUA
        • Produkttyp Strömadapter
        • Formfaktor Extern
        • Effekt 250 W
        24 kvar
        1 395 kr
        Ubiquiti 25 Gbit Patch Cable SFP28 DAC 0.5M 25 Gigabit Ethernet
        Artikelnr. 5011209830 Tillv. art. nr. UC-DAC-SFP28
        • Länkprotokoll 25 Gigabit Ethernet
        • Vänster kontakttyp SFP28
        • Höger kontakttyp SFP28
        • Höger kontakttyp SFP28
        3-4 dagar
        595 kr
        D-Link DEM 311GT Gigabit Ethernet
        Artikelnr. 5010051086 Tillv. art. nr. DEM-311GT
        • Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
        • Länkprotokoll Gigabit Ethernet
        • Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
        • Vänster kontakttyp LC multiläge
        3 kvar
        495 kr
        Digitus DAC SFP+ 10 Gigabit Svart 10M
        Artikelnr. 5011260671 Tillv. art. nr. DN-81226
          3-4 dagar
          995 kr
          Direktronik DAC SFP+ Orange 1M 10 Gigabit Ethernet
          Artikelnr. 5011130093 Tillv. art. nr. 133-5577
          • Produkttyp 10GBase direktkopplingskabel
          • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
          • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
          • Vänster kontakttyp SFP+
          48 timmar
          395 kr
          TP-Link TL-SM5110-SR 10 Gigabit Ethernet
          Artikelnr. 5011285534 Tillv. art. nr. TL-SM5110-SR
          • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
          • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet
          • Vänster kontakttyp LC/UPC-multiläge
          8 kvar
          395 kr
          Ubiquiti 10 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 10 Gigabit Ethernet (optiskt)
          Artikelnr. 5011372543 Tillv. art. nr. UACC-AOC-SFP10-5M
          • Produkttyp 10GBase-AOC direct attach cable
          • Produkttyp SFP+ sändar/mottagarmodul
          • Länkprotokoll 10 Gigabit Ethernet (optiskt)
          • Kompatibel modultyp 1 x SFP+
          48 timmar
          695 kr
          Mikrotik DAC SFP/SFP+/SFP28 3M
          Artikelnr. 5011216213 Tillv. art. nr. XS+DA0003
            48 timmar
            595 kr
            Teltonika Strömadapter 9W
            Artikelnr. 5011293286 Tillv. art. nr. PR3PREU6
            • Produkttyp Strömadapter
            • Formfaktor Extern
            • Effekt 9 W
            14 kvar
            199 kr
            Startech .com RJ45 till DB9 Cisco konsolhanteringsrouterkabel, 1,8 m
            Artikelnr. 5011328246 Tillv. art. nr. DB9CONCABL6
              Beräknat 2024-03-02
              295 kr

              Visar 18 av 637 produkter