Oavsett om du behöver sätta upp ett helt nytt nätverk, bygga ut ett befintligt nätverk eller genomföra en nätverksinstallation har vi produkterna för dig. Här hittar du allt ifrån routrar, nätverksswitchar och produkter inom brandvägg och säkerhet. Vi har nätverksprodukter från tillverkare som Ubiquiti, Cisco, Zyxel, Netgear och många fler som hjälper dig att bygga ett pålitligt och säkert nätverk (WiFi). Hemma eller på kontoret.

Har du frågor gällande vårt sortiment av nätverksprodukter? Tveka inte att kontakta oss.

Filter

m
m
kr
kr
Startech USB 3.0 2.5 Gigabit Ethernet Adapter

Startech

USB 3.0 2.5 Gigabit Ethernet Adapter

Artikelnr. 5011174274 Tillv. art. nr. US2GA30
  • Komponent för PC / bärbar dator
  • Anslutningsteknologi Kabel
  • Gränssnitt Ethernet
  • Värdgränssnitt USB
12 kvar
595 kr
Startech StarTech.com USB Wireless-N-nätverksskrivarserver med en 10/100 Mbps-port - 802.11 b/g/n
1 kvar
799 kr
Startech Dual Port Gigabit PCI Express Server Network Adapter Card

Startech

Dual Port Gigabit PCI Express Server Network Adapter Card

Artikelnr. 5011203875 Tillv. art. nr. ST1000SPEXD4
  • Anslutningsteknologi Kabel
  • Gränssnitt Ethernet
  • Värdgränssnitt PCI Express
1 kvar
1 299 kr
Startech Dammskydd för nätverk 100-pack

Startech

Dammskydd för nätverk 100-pack

Artikelnr. 5011208769 Tillv. art. nr. RJ45COVER
    6 kvar
    395 kr
    Startech USB 3.0 Gigabit Adapter

    Startech

    USB 3.0 Gigabit Adapter

    Artikelnr. 5010665975 Tillv. art. nr. USB31000S
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Ethernet
    • Värdgränssnitt USB
    45 kvar
    387 kr
    Startech .com RJ45 till DB9 Cisco konsolhanteringsrouterkabel, 1,8 m

    Startech

    .com RJ45 till DB9 Cisco konsolhanteringsrouterkabel, 1,8 m

    Artikelnr. 5011328246 Tillv. art. nr. DB9CONCABL6
    • Kabellängd 1.8 m
    • Anslutning 1 RJ-45
    • Anslutning 2 DB-9
    2 kvar
    265 kr
    Startech USB-C 2.5 Gigabit Ethernet Adapter

    Startech

    USB-C 2.5 Gigabit Ethernet Adapter

    Artikelnr. 5011174265 Tillv. art. nr. US2GC30
    • Komponent för PC
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Ethernet
    • Värdgränssnitt USB Type-C
    29 kvar
    645 kr
    Startech 2.5Gbps Network Card (2.5GBASE-T)

    Startech

    2.5Gbps Network Card (2.5GBASE-T)

    Artikelnr. 5011174268 Tillv. art. nr. ST2GPEX
    • Komponent för PC
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Ethernet
    • Värdgränssnitt PCI Express
    1 kvar
    595 kr
    Startech .com USB 3.0 till Gigabit-nätverksadapter

    Startech

    .com USB 3.0 till Gigabit-nätverksadapter

    Artikelnr. 5011328239 Tillv. art. nr. USB31000SA
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Ethernet
    • Värdgränssnitt USB
    2 kvar
    449 kr
    Startech USB 3.0 Dual Gigabit Ethernet Adapter

    Startech

    USB 3.0 Dual Gigabit Ethernet Adapter

    Artikelnr. 5010750477 Tillv. art. nr. USB32000SPT
    • Komponent för PC / bärbar dator
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Ethernet
    • Värdgränssnitt USB
    3 kvar
    867 kr
    Startech USB 3.0 Gigabit Ethernet Network Adapter

    Startech

    USB 3.0 Gigabit Ethernet Network Adapter

    Artikelnr. 5010740179 Tillv. art. nr. USB31000SW
    • Komponent för PC / bärbar dator
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Ethernet
    • Värdgränssnitt USB
    13 kvar
    495 kr
    Startech StarTech.com PCI Express Gigabit Ethernet-fibernätverkskort med öppen SFP - PCIe SFP-nätverkskortadapter

    Startech

    StarTech.com PCI Express Gigabit Ethernet-fibernätverkskort med öppen SFP - PCIe SFP-nätverkskortadapter

    Artikelnr. 5011307205 Tillv. art. nr. PEX1000SFP2
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Fiber
    • Värdgränssnitt PCI Express
    2 kvar
    3 195 kr
    Startech Trådlös USB-nätverksadapter

    Startech

    Trådlös USB-nätverksadapter

    Artikelnr. 5011174165 Tillv. art. nr. USB433ACD1X1
    • Anslutningsteknologi Trådlös
    • Gränssnitt WLAN
    • Värdgränssnitt USB
    5 kvar
    449 kr
    Startech USB-C Gigabit Ethernet Adapter

    Startech

    USB-C Gigabit Ethernet Adapter

    Artikelnr. 5010914038 Tillv. art. nr. US1GC30W
    • Anslutningsteknologi Kabel
    • Gränssnitt Ethernet
    • Värdgränssnitt USB Type-C
    5 kvar
    409 kr
    Startech StarTech.com HPE J9151E-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBASE-LR

    Startech

    StarTech.com HPE J9151E-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBASE-LR

    Artikelnr. 5011307200 Tillv. art. nr. J9151E-ST
    • Gränssnittstyp SFP+
    • SFP transceiver typ Fiberoptik
    • Fiberoptiska kontakten LC
    • Stöd för MMF (Multi-mode fiber) Nej
    6 kvar
    2 995 kr

    Visar 15 av 15 produkter