Just nu cirkulerar ett bluffmail som ser ut att komma från Dustin. I mailet står det att du kan delta i en undersökning och få en gåva som tack. Då mailet inte kommer från Dustin uppmanar vi dig att inte öppna det.

img

Deltaco Fiberoptisk kabel

LC ST Duplex Multimode 62,5/125

269 kr
  • Lagerstatus: Kan skickas inom 48h
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5010051397
  • Tillv. art. nr.
  • LCST-1M

Specifikationer

Allmänt
Version OM1
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 62,5/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster LC
Slipningstyp vänster sida PC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger ST
Slipningstyp höger sida PC
Typ av fiberoptik Multimode
Färg
Färg Orange
Mått och vikt
Längd 1 m
Service och support
Service & support Begränsad livstidsgaranti