Beställ senast 20/12 för att få din leverans innan jul. Gäller varor i lager.

img
img
img
img
img

Netgear ProSafe AGM732F

2 695 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 0 kr
  • Artikelnr.
  • 5010068750
  • Tillv. art. nr.
  • AGM732F

Produktinformation

The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare NETGEAR
Förpackad kvantitet 1
Modell AGM732F
Produktlinje NETGEAR ProSafe
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Enhetstyp SFP (mini-GBIC) transceiver module
Expansion/Anslutning
Anslutningar 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single mode
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 1000 Mbps
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 1000Base-LX
General
Form Factor Plug-in module