Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m
Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m

Deltaco Fiberoptisk Kabel LC/UPC LC/UPC OS2 1m

439 kr
Frakt från 69 kr

Längd: 1 m

Deltaco artikelnr. LCLC-1S
Dustin artikelnr. 5010076848

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    1 m
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m.

Specifikation Fiberoptisk Kabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2

Mått och vikt

Längd
1 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Fiberoptisk Kabel

Andra kunder tittade även på