Just nu cirkulerar ett bluffmail som ser ut att komma från Dustin. I mailet står det att du har möjlighet att vinna en ny Samsung Galaxy. Då mailet inte kommer från Dustin uppmanar vi dig att inte öppna det.

img

D-Link DEM 210

Fast Ethernet

2 695 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 0 kr
  • Artikelnr.
  • 5010103111
  • Tillv. art. nr.
  • DEM-210

Produktinformation

Köpt till: D-Link Assist Service:
Om olyckan skulle vara framme behöver du tillgång till den bästa möjliga supporten snabbt eftersom nertid kostar ditt företag pengar. D-Link Assist maximerar din upptid genom att lösa tekniska problem snabbt och effektivt. Våra högutbildade tekniker finns tillgängliga dygnet runt. Det ger dig en trygghetsgaranti och du kan vara säkert förvissad om att vår prisvinnande support bara är ett samtal bort.

Du har möjlighet att välja mellan tre kosteffektiva lösningar täckande D-Link företagsprodukter, utifrån vad som passar ditt företags behov bäst:

  • D-Link Assist Gold för omfattande 24-timmars respons
  • D-Link Assist Silver för snabb samma dag assistans
  • D-Link Assist Bronze - för garanterad respons nästkommande arbetsdag

    D-Link Assist kan köpas tillsammans med D-Links samtliga företagsprodukter. Så oavsett om du köper switchar, accesspunkter, lagringsenheter eller IP-kameror från D-Link, kan du känna dig trygg. D-Link Assist erbjuder även installations- och konfigurationstjänster för att få din nya produkt att fungerar snabbt och problemfritt.

    Vilken Assist Service finns tillgänglig för min produkt: Tryck här!
  • Specifikationer

    Allmänt
    Tillverkare D-Link
    Produktlinje D-Link DEM
    Modell 210
    Förpackad kvantitet 1
    Produkttyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
    Kabel
    Vänster kontakttyp LC enkelläge
    SFP-modul
    Formfaktor Insticksmodul
    Kompatibel modultyp 1 x SFP (mini-GBIC)
    Anslutningsteknik Kabelansluten
    Typ av kablage Ethernet 100Base-FX
    Max överföringsavstånd 15000 m
    Funktioner Halvduplexläge
    Standarder RoHS, FCC Klass B-certifierade, UL, TUV, VCCI, ICES-003
    Hårdvaruspecifikation
    Gränssnitt 1 x Ethernet 100Base-FX - LC single-mode x 2
    Min driftstemperatur 0 °C
    Max driftstemperatur 70 °C
    Luftfuktighet vid drift 10 - 90%
    Nätverk
    Länkprotokoll Fast Ethernet
    Överföringshastighet 0.1 Gbps
    Optisk våglängd 1310 nm