img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/UPC SC/UPC OS1 1m

389 kr
  • Beställningsvara
  • Frakt från: 69 kr
  • Artikelnr.
  • 5010310129
  • Tillv. art. nr.
  • FIB821001

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare MicroConnect
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Singlemode
Mantelmaterial Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp SC/UPC
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp SC/UPC
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
Standarder som följs OS1
Diverse
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 1 m
Service och support
Typ 25 års garanti