img

Microconnect Fiberoptisk kabel

MT-RJ MT-RJ Duplex Multimode 62,5/125

249 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5010310136
  • Tillv. art. nr.
  • FIB330002

Specifikationer

Service och support
Service & support 25 års garanti
Allmänt
Kontakttyp vänster MT-RJ
Kontakttyp höger MT-RJ
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM1
Cladding 62,5/125
Slipningstyp vänster sida PC
Slipningstyp höger sida PC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Orange
Mått och vikt
Längd 2 m