img

Microconnect Fiberoptisk kabel

FC LC Duplex Multimode 62,5/125

359 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5010310174
  • Tillv. art. nr.
  • FIB740005

Specifikationer

Service och support
Service & support 25 års garanti
Allmänt
Kontakttyp vänster FC
Kontakttyp höger LC
Duplex/Simplex Duplex
Typ av fiberoptik Multimode
Version OM2
Cladding 62,5/125
Slipningstyp vänster sida UPC
Slipningstyp höger sida UPC
Typ för vänsterkontakt Hane
Typ för högerkontakt Hane
Färg
Färg Orange
Mått och vikt
Längd 5 m