img

Microconnect Fiberoptisk kabel

SC/PC multiläge MT-RJ/PC-multiläge OM3 2m

439 kr
  • Beställningsvara
  • Frakt från: 69 kr
  • Artikelnr.
  • 5010310181
  • Tillv. art. nr.
  • FIB322002

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare MicroConnect
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Multimode
Mantelmaterial Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp MT-RJ/PC-multiläge
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 1
Höger kontakttyp SC/PC multiläge
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 50/125 mikron
Standarder som följs OM3
Mått och vikt
Längd 2 m
Service och support
Typ 25 års garanti