img

Microconnect Fiberoptisk kabel

LC ST Duplex Singlemode 9/125

524 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5010759925
  • Tillv. art. nr.
  • FIB411010

Specifikationer

Allmänt
Version OS2
Duplex/Simplex Duplex
Cladding 9/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster LC
Slipningstyp vänster sida PC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger ST
Slipningstyp höger sida PC
Typ av fiberoptik Singlemode
Färg
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 10 m
Service och support
Service & support 25 års garanti