D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo
D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo

D-Link DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo

1 195 kr
Frakt från 69 kr
Kan skickas omgående (1 kvar)
D-Link artikelnr. DMC-810SC/E #DEMO
Dustin artikelnr. 5010804008
OBS! Demonstrationsexemplar!

Produkten är kontrollerad, funktionstestad och levereras med tillverkargaranti.

Produkten levereras med nödvändiga tillbehör för att varan ska fungera . Mindre skönhetsfel / små repor kan förekomma.

En Demo produkt kan levereras utan originalemballage eller med slitet originalemballage.

Specifikation DMC-810SC Mediakonv TP To Fiber SC SM #Demo

Allmänt

Tillverkare
D-Link
Produktlinje
D-Link DMC
Modell
810SC
Produkttyp
Fibermediekonverterare

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1000 Mbps
Max överföringsavstånd
10 km
Vänster kontakttyp
RJ-45
Höger kontakttyp
SC enkelläge

Hårdvaruspecifikation

Formfaktor
Extern
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Kabeltyp
Ethernet 1000Base-LX, Ethernet 1000Base-T
Vänster kontakttyp
RJ-45
Höger kontakttyp
SC enkelläge
Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-LX - SC single-mode hona x 2, 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 hona
Statusindikatorer
Strömförsörjning, Länk/akvititet
Funktioner
Automatisk avkänning per enhet, Auto-negotiation
Strömförsörjningstyp
Extern strömadapter
Standarder
FCC Klass B-certifierade, C-Tick, VCCI Class B ITE
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
40 °C
Luftfuktighet vid drift
10 - 90%

Dimensioner & Vikt

Bredd
8.8 cm
Djup
12 cm
Höjd
2.5 cm
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på