img

Microconnect Nätverkskabel

SC/UPC singelläge SC/UPC SingleMode Simplex Singlemode 9/125

209 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5010879675
  • Tillv. art. nr.
  • FIB224015

Specifikationer

Allmänt
Version OS2
Duplex/Simplex Simplex
Cladding 9/125
Typ för vänsterkontakt Hane
Kontakttyp vänster SC/UPC singelläge
Slipningstyp vänster sida UPC
Typ för högerkontakt Hane
Kontakttyp höger SC/UPC SingleMode
Slipningstyp höger sida UPC
Typ av fiberoptik Singlemode
Färg
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 15 m
Service och support
Service & support 25 års garanti