img

Intel QSFP+ sändar/mottagarmodul

4 095 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 0 kr
  • Artikelnr.
  • 5010976257
  • Tillv. art. nr.
  • E40GQSFPSR

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Intel
Produktlinje Intel
Enhetstyp QSFP+ transceiver module
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp QSFP+ sändar/mottagarmodul
Expansion/Anslutning
Anslutningar 1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - MPO multi-mode
Nätverk och kommunikation
Datalänkprotokoll 40 Gigabit Ethernet
Anslutningsteknik Kabelansluten
Dataöverföringshastighet 40000 Mbps
General
Form Factor Plug-in module