Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m
Deltaco Nätverkskabel LC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

DeltacoNätverkskabelLC/UPC LC/UPC OS2 0.5m

339 kr
Frakt från 69 kr

Längd: 0.5 m

Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. LCLC-0S-5
Dustin artikelnr. 5010983366

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    0.5 m
DELTACO fiberkablage, LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,5m.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2
Antal fibrer
2

Mått och vikt

Längd
0.5 m

Service och support

Typ
5 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på