img

TP-Link TL-SM321A

695 kr
  • Lagerstatus: Skickas inom 48h
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5011038733
  • Tillv. art. nr.
  • TL-SM321A

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare TP-LINK Technologies
Förpackad kvantitet 1
Modell TL-SM321A
Produktlinje TP-LINK
Formfaktor Insticksmodul
Nätverkstyp SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Enhetstyp SFP (mini-GBIC) transceiver module
Nätverk och kommunikation
Anslutningsteknik Kabelansluten
Datalänkprotokoll GigE, Gigabit Ethernet
Dataöverföringshastighet 1250 Mbps
Kompatibel standard IEEE 802.3z
Network & Communication
Data Link Protocol Gigabit Ethernet
Miljö Parametrar
Lägsta temperatur vid drift 0 °C
Högsta temperatur vid drift 70 °C
Expansion/Anslutning
Anslutningar 1 x Ethernet 1000Base-BX - LC single-mode x 2
Nätverk
Typ av kablage Ethernet 1000Base-BX
General
Form Factor Plug-in module