Deltaco Nätverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m
Deltaco Nätverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m
Deltaco Nätverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m
Deltaco Nätverkskabel SC/UPC SC/UPC OM1 20m

DeltacoNätverkskabelSC/UPC SC/UPC OM1 20m

809 kr
Frakt från 69 kr
Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. FB-520
Dustin artikelnr. 5011105818

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    SC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    62,5/125 mikron
  • Standarder som följs
    OM1
  • Längd
    20 m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 20m.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Multimode
Vänster kontakttyp
SC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
62,5/125 mikron
Standarder som följs
OM1

Mått och vikt

Längd
20 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Nätverkskabel

Andra kunder tittade även på