img

Deltaco Nätverkskabel

SC/UPC LC/UPC OS2 25m

586 kr
  • 48 timmar
  • Frakt från: 69 kr
  • Artikelnr.
  • 5011105862
  • Tillv. art. nr.
  • LCSC-25S

Produktinformation

DELTACO fiberkablage, LC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 25m.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Deltaco
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Singlemode
Vänster kontakttyp LC/UPC
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp SC/UPC
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
Standarder som följs OS2
Antal fibrer 2
Mått och vikt
Längd 25 m
Service och support
Typ Begränsad livstidsgaranti