Deltaco LCSC-82 2m LC SC OS1/OS2
Deltaco LCSC-82 2m LC SC OS1/OS2
Deltaco LCSC-82 2m LC SC OS1/OS2
Deltaco LCSC-82 2m LC SC OS1/OS2

Deltaco LCSC-82 2m LC SC OS1/OS2

489 kr
Frakt från 69 kr

    Kabellängd: 2 m

  1. 2 m489 kr
  2. 5 m169 kr
Kan skickas inom 48h

Här kan du välja 2 andra varianter

Deltaco LCSC-81 1m LC SC OS1/OS2

Deltaco

LCSC-81

1m | LC | SC | OS1/OS2
48 timmar
449 kr
Deltaco LCSC-83 3m LC SC OS1/OS2

Deltaco

LCSC-83

3m | LC | SC | OS1/OS2
48 timmar
519 kr
Deltaco artikelnr. LCSC-82
Dustin artikelnr. 5011105880

Snabbfakta

  • Anslutning 1
    LC
  • Anslutning 2
    SC
  • Typ av fiberoptik
    OS1/OS2
  • Kärndiameter
    9 µm
  • Manteldiameter
    125 µm
  • Fiberlägets struktur
    Enkelläge
  • Produktens färg
    Gul
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation LCSC-82

Allmänt

Varumärke

Egenskaper

Kabellängd
2 m
Anslutning 1
LC
Anslutning 2
SC
Typ, kontakt 1
Hankoppling
Typ, kontakt 2
Hankoppling
Typ av fiberoptik
OS1/OS2
Kärndiameter
9 µm
Manteldiameter
125 µm
Fiberlägets struktur
Enkelläge
Produktens färg
Gul
Jacka material
Low smoke zero halogen (LSZH)
Det finns inga tillbehör för denna produkt.