img

Deltaco Patch-kabel

LC/UPC-multiläge ST/UPS multi-mode

265 kr
  • Lagerstatus: Kan skickas omgående 6 kvar
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5011105887
  • Tillv. art. nr.
  • LCST-71

Produktinformation

Multimode patchkabel för sammankoppling av nätverksutrustning med optiskt fiberkablage. LC Duplex till ST Duplex-kontakt.

Specifikationer

Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Multimode
Vänster kontakttyp LC/UPC-multiläge
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp ST/UPS multi-mode
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 50/125 mikron
Standarder som följs OM4
Antal fibrer 2
Diverse
Färg Rosa
Mått och vikt
Längd 100 cm
Längd i meter 1 m