Deltaco Nätverkskabel SC/PC SC/PC OM3 0.5m
Deltaco Nätverkskabel SC/PC SC/PC OM3 0.5m
Deltaco Nätverkskabel SC/PC SC/PC OM3 0.5m
Deltaco Nätverkskabel SC/PC SC/PC OM3 0.5m

Deltaco Nätverkskabel SC/PC SC/PC OM3 0.5m

449 kr
Frakt från 69 kr

Längd: 0.5 m

Kan skickas inom 48h
Deltaco artikelnr. SCSC-60
Dustin artikelnr. 5011105891

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/PC
  • Vänster kontakttyp
    SC/PC
  • Kärna / höljets diameter
    50/125 mikron
  • Standarder som följs
    OM3
  • Längd
    0.5 m
DELTACO fiberkablage, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m.

Specifikation Nätverkskabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Multimode
Vänster kontakttyp
SC/PC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/PC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
50/125 mikron
Standarder som följs
OM3
Antal fibrer
2

Mått och vikt

Längd
0.5 m
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Dokument Nätverkskabel

Andra kunder tittade även på