img

Microconnect Nätverkskabel

LC/UPC-multiläge LC/UPC-multiläge

695 kr
  • Lagerstatus: Kan skickas inom 48h
  • Frakt från: 59 kr
  • Artikelnr.
  • 5011118062
  • Tillv. art. nr.
  • FIB442008

Specifikationer

Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Multimode
Mantelmaterial Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp LC/UPC-multiläge
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp LC/UPC-multiläge
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 50/125 mikron
Standarder som följs OM3
Diverse
Färg Blå
Mått och vikt
Längd 800 cm
Längd i meter 8 m
Service och support
Typ 25 års garanti