Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-EZX-SMD) Gigabit Ethernet

Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-EZX-SMD) Gigabit Ethernet

2 695 kr
Frakt från 69 kr
Beställningsvara
Pro Optix artikelnr. GLC-EZX-SMD-P
Dustin artikelnr. 5011125507

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Pro Optix
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC enkelläge
Pro Optix GLC-EZX-SMD-P är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1000M. Produkten levereras med Livstids garanti.

Specifikation SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-EZX-SMD)

Allmänt

Tillverkare
Pro Optix
Produktlinje
Pro Optix
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Kabel

Vänster kontakttyp
LC enkelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
Cisco GLC-EZX-SMD
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 1000Base-ZX
Max överföringsavstånd
120,000 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1 Gbps
Optisk våglängd
1550 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-ZX - LC enkelläge hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
Begränsad livstidsgaranti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - livstid
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på