Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-LRM) 10 Gigabit Ethernet

Pro OptixSFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-LRM) 10 Gigabit Ethernet

995 kr
Frakt från 69 kr
Skickas inom 3-4 dagar
Pro Optix artikelnr. SFP-10G-LRM-O
Dustin artikelnr. 5011125664

Snabbfakta

  • Tillverkare
  • Produkttyp
    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC multiläge
Pro Optix SFP-10G-LRM-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10G. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-LRM)

Allmänt

Tillverkare
Produktlinje
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP+ sändar/mottagarmodul

Kabel

Vänster kontakttyp
LC multiläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
Cisco SFP-10G-LRM
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 10GBase-LRM
Max överföringsavstånd
220 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
10 Gbps
Optisk våglängd
1310 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC multi-mode hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
3 års garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 3 år
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på