Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR) 10 Gigabit Ethernet

Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR) 10 Gigabit Ethernet

6 495 kr
Frakt från 0 kr
Beställningsvara
Pro Optix artikelnr. SFP-10G-ZR-O
Dustin artikelnr. 5011125670

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Pro Optix
  • Produkttyp
    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC enkelläge
Pro Optix SFP-10G-ZR-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 10G. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR)

Allmänt

Tillverkare
Pro Optix
Produktlinje
Pro Optix
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP+ sändar/mottagarmodul

Kabel

Vänster kontakttyp
LC enkelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
Cisco SFP-10G-ZR
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 10GBase-ZR
Max överföringsavstånd
80,000 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
10 Gbps
Optisk våglängd
1550 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 10GBase-ZR - LC enkelläge hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
3 års garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 3 år
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på