Hej! Du använder en gammal webbläsare. Om du vill använda alla funktioner på vår webbplats rekommenderar vi att du besöker oss i en annan webbläsare, till exempel Google Chrome eller Microsoft Edge.

Pro Optix QSFP28 sändar-/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco QSFP-100G-SR4) 100 Gigabit Ethernet

Pro OptixQSFP28 sändar-/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco QSFP-100G-SR4) 100 Gigabit Ethernet

1 745 kr
Frakt från 69 kr
Skickas inom 3-4 dagar
Pro Optix artikelnr. QSFP-100G-SR4-O
Dustin artikelnr. 5011125918

Snabbfakta

  • Tillverkare
  • Produkttyp
    QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Länkprotokoll
    100 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    MPO-singelläge
Pro Optix QSFP-100G-SR4-O är likvärdig med Ciscos orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 100G. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation QSFP28 sändar-/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco QSFP-100G-SR4)

Allmänt

Tillverkare
Produktlinje
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
QSFP28 sändar-/mottagarmodul

Kabel

Vänster kontakttyp
MPO-singelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
Cisco QSFP-100G-SR4
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 100GBase-SR4
Max överföringsavstånd
100 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
100 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
100 Gbps

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 100GBase-SR4 - MPO-singelläge hona
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
3 års garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 3 år
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på