Pro Optix QSFP28 sändar-/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco QSFP-100G-LR4)

Pro Optix QSFP28 sändar-/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco QSFP-100G-LR4) 

6 695 kr
Frakt från 0 kr
Skickas inom 3-4 dagar
Pro Optix artikelnr. QSFP-100G-LR4-O
Dustin artikelnr. 5011125920
Pro Optix QSFP-100G-LR4-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.
Det finns ingen specifikation för denna produkt.
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på