img

Pro Optix CFP2-transceivermodul (likvärdigt med: Cisco CFP4-100G-LR4)

100 Gigabit Ethernet

23 495 kr
  • Lagerstatus: Beställningsvara
  • Frakt från: 0 kr
  • Artikelnr.
  • 5011125930
  • Tillv. art. nr.
  • CFP4-100G-LR4-O

Produktinformation

Pro Optix CFP4-100G-LR4-O är likvärdig med Ciscos orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp CFP2-transceivermodul
Kabel
Vänster kontakttyp LC enkelläge
SFP-modul
Formfaktor Insticksmodul
OEM-Artikelnummer Cisco CFP4-100G-LR4
Anslutningsteknik Kabelansluten
Typ av kablage Ethernet 100GBase-LR4
Max överföringsavstånd 10000 m
Funktioner Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Nätverk
Länkprotokoll 100 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet 100 Gbps
Hårdvaruspecifikation
Gränssnitt 1 x Ethernet 100GBase-LR4 - LC enkelläge hona x 2
Min driftstemperatur 0 °C
Max driftstemperatur 70 °C
Garanti
Garanti 3 års garanti
Garanti detalljer Begränsad garanti - 3 år