Behöver du hjälp med en order? Ring oss på 08-553 44 900.
Utökade öppettider på orderavdelningen: Fredag 8–21, lördag 10–15, söndag 10–15, Cyber Monday 8–21

img

Pro Optix 100GBase-AOC direktanslutningskabel

4 995 kr
  • Beställningsvara
  • Frakt från: 0 kr
  • Artikelnr.
  • 5011125933
  • Tillv. art. nr.
  • QSFP-100G-AOC1M-P

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Pro Optix
Produktlinje Pro Optix
Förpackad kvantitet 1
Produkttyp 100GBase-AOC direktanslutningskabel
Kabel
Vänster kontakttyp QSFP28
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 1
Höger kontakttyp QSFP28
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 1
Kabellåsfunktioner Aktiv kabel
Teknik Fiberoptisk
SFP-modul
Standarder OM4
Hårdvaruspecifikation
Färg Orange
Dimensioner & Vikt
Längd 1 m
Garanti
Garanti 3 års garanti
Få förtur till Black Friday