Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP/H3C JD120B) Fast Ethernet
Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP/H3C JD120B) Fast Ethernet
Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP/H3C JD120B) Fast Ethernet
Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP/H3C JD120B) Fast Ethernet

Pro OptixSFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP/H3C JD120B) Fast Ethernet

295 kr
Frakt från 69 kr
Kan skickas omgående (4 kvar)
Pro Optix artikelnr. JD120B-O
Dustin artikelnr. 5011126020

Snabbfakta

  • Tillverkare
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Fast Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC enkelläge
Pro Optix JD120B-O är likvärdig med HP/H3Cs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 100 Mbp/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP/H3C JD120B)

Allmänt

Tillverkare
Produktlinje
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Kabel

Vänster kontakttyp
LC enkelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
HP/H3C JD120B
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 100Base-LX
Max överföringsavstånd
20,000 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
Fast Ethernet
Överföringshastighet
0.1 Gbps
Optisk våglängd
1310 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 100Base-LX - LC enkelläge hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
3 års garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 3 år
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på