Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD093B) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD093B) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD093B) 10 Gigabit Ethernet
Pro Optix SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD093B) 10 Gigabit Ethernet

Pro OptixSFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD093B) 10 Gigabit Ethernet

995 kr
Frakt från 69 kr
Beställningsvara
Pro Optix artikelnr. JD093B-O
Dustin artikelnr. 5011126025

Snabbfakta

  • Tillverkare
  • Produkttyp
    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Länkprotokoll
    10 Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC enkelläge
Pro Optix JD093B-O är likvärdig med HPs orginaltransciever. Dataöverföringshastigheten är 10 Gbit/s och den använder våglängden 1310nm. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD093B)

Allmänt

Tillverkare
Produktlinje
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP+ sändar/mottagarmodul

Kabel

Vänster kontakttyp
LC enkelläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
HP JD093B
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 10GBase-LRM
Max överföringsavstånd
10,000 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
10 Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
10 Gbps
Optisk våglängd
1310 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 10GBase-LRM - LC enkelläge hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
3 års garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 3 år
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på