Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco SFP-GE-SX-MM850) Gigabit Ethernet

Pro Optix SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco SFP-GE-SX-MM850) Gigabit Ethernet

295 kr
Frakt från 69 kr
Beställningsvara
Pro Optix artikelnr. SFP-GE-SX-MM850-O
Dustin artikelnr. 5011126238

Snabbfakta

  • Tillverkare
    Pro Optix
  • Produkttyp
    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Länkprotokoll
    Gigabit Ethernet
  • Vänster kontakttyp
    LC multiläge
Pro Optix SFP-GE-SX-MM850-O är likvärdig med Huaweis orginaltransceiver. Dataöverföringshastigheten är 1000M. Produkten levereras med 3 Års garanti.

Specifikation SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco SFP-GE-SX-MM850)

Allmänt

Tillverkare
Pro Optix
Produktlinje
Pro Optix
Förpackad kvantitet
1
Produkttyp
SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)

Kabel

Vänster kontakttyp
LC multiläge

SFP-modul

Formfaktor
Insticksmodul
OEM-Artikelnummer
Cisco SFP-GE-SX-MM850
Anslutningsteknik
Kabelansluten
Typ av kablage
Ethernet 1000Base-SX
Max överföringsavstånd
550 m
Funktioner
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

Nätverk

Länkprotokoll
Gigabit Ethernet
Överföringshastighet
1 Gbps
Optisk våglängd
850 nm

Hårdvaruspecifikation

Gränssnitt
1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hona x 2
Min driftstemperatur
0 °C
Max driftstemperatur
70 °C

Garanti

Garanti
3 års garanti
Garanti detalljer
Begränsad garanti - 3 år
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på