Behöver du hjälp med en order? Ring oss på 08-553 44 900.
Utökade öppettider på orderavdelningen: Fredag 8–21, lördag 10–15, söndag 10–15, Cyber Monday 8–21

img

Pro Optix Patch-kabel

SC/UPC SC/UPC OS1 2m

436 kr
  • 3-4 dagar
  • Frakt från: 69 kr
  • Artikelnr.
  • 5011126439
  • Tillv. art. nr.
  • OS1-SC-SC-2M-P

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Pro Optix
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Singlemode
Mantelmaterial PVC
Vänster kontakttyp SC/UPC
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp SC/UPC
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
Standarder som följs OS1
Diverse
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 2 m
Service och support
Typ 2 års garanti
Få förtur till Black Friday