img

Pro Optix Patch-kabel

SC/UPC SC/UPC OS2 3m

474 kr
  • 3-4 dagar
  • Frakt från: 69 kr
  • Artikelnr.
  • 5011126466
  • Tillv. art. nr.
  • OS2-SC-SC-3M-P

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Pro Optix
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Singlemode
Mantelmaterial Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vänster kontakttyp SC/UPC
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp SC/UPC
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 9 / 125 mikrometer
Standarder som följs OS2
Diverse
Färg Gul
Mått och vikt
Längd 300, 3 cm
Service och support
Typ 2 års garanti