Pro Optix Patch-kabel LC/UPC SC/APC OS2 5m

Pro Optix Patch-kabel LC/UPC SC/APC OS2 5m

609 kr
Frakt från 69 kr
Beställningsvara
Pro Optix artikelnr. OS2-LC-SC/APC-5M-P
Dustin artikelnr. 5011126486

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/APC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS2
  • Längd
    5 m
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Patch-kabel

Allmänt

Tillverkare
Pro Optix

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
SC/APC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS2

Diverse

Färg
Gul

Mått och vikt

Längd
5 m

Service och support

Typ
2 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.