Pro Optix Patch-kabel SC/APC LC/APC OS1 5m

Pro Optix Patch-kabel SC/APC LC/APC OS1 5m

Denna produkt har utgått och kan ej beställas

Visa tillbehör

Liknande produkter i lager

Pro Optix Patch-kabel SC/UPC LC/UPC OS2 1m
12 kvar
449 kr
Pro Optix Patch-kabel SC/UPC LC/UPC OS2 2m
38 kvar
489 kr
Pro Optix Patch-kabel SC/UPC LC/UPC OS2 5m
7 kvar
569 kr
Pro Optix artikelnr. OS1-SPX-LC-SC/APC-5M-P
Dustin artikelnr. 5011126534

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    SC/APC
  • Vänster kontakttyp
    LC/APC
  • Kärna / höljets diameter
    9 / 125 mikrometer
  • Standarder som följs
    OS1
  • Längd
    5 m
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Patch-kabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Singlemode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vänster kontakttyp
LC/APC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
1
Höger kontakttyp
SC/APC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
1
Kärna / höljets diameter
9 / 125 mikrometer
Standarder som följs
OS1

Diverse

Färg
Gul

Mått och vikt

Längd
5 m

Service och support

Typ
2 års garanti

Andra kunder tittade även på