Pro Optix Patch-kabel LC/UPC LC/UPC OM4 3m
Pro Optix Patch-kabel LC/UPC LC/UPC OM4 3m
Pro Optix Patch-kabel LC/UPC LC/UPC OM4 3m
Pro Optix Patch-kabel LC/UPC LC/UPC OM4 3m

Pro OptixPatch-kabel LC/UPC LC/UPC OM4 3m

559 kr
Frakt från 69 kr
Kan skickas omgående (19 kvar)
Pro Optix artikelnr. OM4-LC-LC-3M-P
Dustin artikelnr. 5011126618

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    50/125 mikron
  • Standarder som följs
    OM4
  • Längd
    3 m
Det finns ingen beskrivning för denna produkt.

Specifikation Patch-kabel

Allmänt

Tillverkare

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Multimode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
50/125 mikron
Standarder som följs
OM4
Antal fibrer
2

Diverse

Färg
Lila

Mått och vikt

Längd
3 m

Service och support

Typ
2 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.