Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM3 15m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM3 15m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM3 15m
Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM3 15m

Prokord Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M LC/UPC LC/UPC OM3 15m

624 kr
Frakt från 69 kr
Kan skickas omgående (38 kvar)
Prokord artikelnr. OM3-LCLC-15
Dustin artikelnr. 5011177936

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    50/125 mikron
  • Standarder som följs
    OM3
  • Längd
    15 m

Produktegenskaper

  • OM3
  • LC-LC
  • 50/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 15M

Prokord fiber kabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassificering OM3 LC-LC Duplex. Kabel dimension: 50/125µm

Prokord, rätt kablar när du behöver dem. Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

Specifikation Fiber Om3 LC-LC 50/125 Duplex MM 15.0M

Allmänt

Tillverkare
Prokord

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Multimode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
50/125 mikron
Standarder som följs
OM3

Mått och vikt

Längd
15 m

Service och support

Typ
2 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på