img
img
img

Prokord Fiber Om3 LC-ST 50/125 Duplex MM 2.0M

ST/UPC LC/UPC OM3 2m

**Prokord fiber kabel** Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassificering OM3 LC-ST Duplex. Kabel dimension: 50/125µm **Prokord, rätt kablar när du behöver dem.** Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

411 kr
  • 30 kvar
  • Frakt från: 69 kr
  • Artikelnr.
  • 5011177948
  • Tillv. art. nr.
  • OM3-LCST-2

OM3 LC-ST 50/125 DUPLEX Multimode 2.0M

Specifikationer

Allmänt
Tillverkare Prokord
Kabel
Teknik Fiberoptisk
Typ av fiberoptik Multimode
Mantelmaterial Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp LC/UPC
Typ för vänster kontakt Hane
Antal vänsterkontakter 2
Höger kontakttyp ST/UPC
Typ av högerkontakt Hane
Antal högerkontakter 2
Kärna / höljets diameter 50/125 mikron
Standarder som följs OM3
Mått och vikt
Längd 2 m
Service och support
Typ 2 års garanti