Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM1 5m
Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM1 5m

Prokord Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M LC/UPC LC/UPC OM1 5m

324 kr
Frakt från 69 kr
Kan skickas omgående (44 kvar)
Prokord artikelnr. OM1-LCLC-5
Dustin artikelnr. 5011177953

Snabbfakta

  • Höger kontakttyp
    LC/UPC
  • Vänster kontakttyp
    LC/UPC
  • Kärna / höljets diameter
    62,5/125 mikron
  • Standarder som följs
    OM1
  • Längd
    5 m

Produktegenskaper

  • OM1
  • LC-LC
  • 62.5/125
  • DUPLEX
  • Multimode
  • 5.0M

Prokord fiber kabel Halogenfri (LSZH) multimode-fiberkabel med klassificering OM1 LC-LC Duplex. Kabel dimension: 62.5/125µm

Prokord, rätt kablar när du behöver dem. Prokord har ett brett utbud av populära och prisvärda kablar som gör att du kan arbeta så effektivt som möjligt. Du kan vara säker på att du får en produkt som är noga utvald och testad.

Specifikation Fiber Om1 LC-LC 62.5/125 Duplex MM 5.0M

Allmänt

Tillverkare
Prokord

Kabel

Teknik
Fiberoptisk
Typ av fiberoptik
Multimode
Mantelmaterial
Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Vänster kontakttyp
LC/UPC
Typ för vänster kontakt
Hane
Antal vänsterkontakter
2
Höger kontakttyp
LC/UPC
Typ av högerkontakt
Hane
Antal högerkontakter
2
Kärna / höljets diameter
62,5/125 mikron
Standarder som följs
OM1

Mått och vikt

Längd
5 m

Service och support

Typ
2 års garanti
Det finns inga tillbehör för denna produkt.

Andra kunder tittade även på